Znany wszystkim Ski Team zaprezentuje w marcu na Narodowym pełną kolekcję rowerów CUBE, które dostępne są w każdej z najważniejszych kategorii rowerowych takich jak rowery MTB, Hybrydowe, Trekking/Cross czy szosowe w ponad 60 krajach na całym świecie. Montaż ok. 90% całej produkcji rowerów marki CUBE odbywa się na nowoczesnej linii montażowej zlokalizowanej w Waldershof.
Założona w 1993 roku w Waldershof, w Bawarii marka bardzo szybko podbiła serca rowerzystów na całym świecie. Pierwsze rowery CUBE powstawały na powierzchni ok. 50 m2, w stworzonym przez Marcusa Pürnera w fabryce mebli jego ojca – dziś magazyn i linia montażowa CUBE to ponad 40 tys. m2, na których produkowanych jest rocznie ok. 500 tysięcy rowerów sprzedawanych w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.
Wybierając markę CUBE, można być pewnym najlepszej jakości roweru – staranności jego złożenia oraz najwyższej wytrzymałości ram, które testowane są nieustannie w należącym do marki największym laboratorium testowym w Europie.
W asortymencie CUBE poza rowerami znajdują się także odzież rowerowa i akcesoria.
18-19 marca 2017 - stadion PGE Narodowy, BIZNES KLUB, standy nr 32 i 33.