Myśleliście, że na BIKE EXPO zabraknie warszawskich specjalistów i PRO SHOP-ów? Byliście w błędzie! Obok producentów i dystrybutorów zaprezentuje się m. inn. AIRBIKE, znany i ceniony ekspert rowerowy. AIRBIKE to dzisiaj pięć adresów - pieć sklepów i serwisów. Ale, czy tylko?

Pasja do rowerów, ściganie na szosie i mtb, wyjazdy w góry, eventy, testy... Plus biznesowy pierwiastek - pierwsze w Polsce BGFit studio, pierwsze Shimano Service Center, współpraca z czołowymi światowymi markami, wizyty w europejskich fabrykach, sklepach, szczególnie w Niemczech i Amsterdamie - te wszystkie doświadczenia, zebrane razem i połączone z olbrzymią pasją do rowerów zaowocowały powstaniem tej sieci. Są to sklepy dla Was, ale też i dla nas. Z prysznicem, żeby można było zrobić trening przed pracą, wbić się w garnitur i popędzić na spotkania (lub umówić się na nie u nas). Z możliwością zostawienia roweru na przechowanie, ciuchów treningowych do prania. Z kawiarnią i zapleczem multimedialnym, pozwalającym komfortowo prowadzić szkolenia i eventy dla Was.

A co AIRBIKE pokaże na BIKE EXPO - narodowy test rowerowy? To jeszcze tajemnica, ale jedno jest pewne. Zorganizuje strefę testową dla dzieci. Zapraszamy 18 i 19 marca na stadion PGE Narodowy! #bikeexpo #narodowytestrowerowy #airbike #kidszone