Już 24-25 marca 2018 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oficjalnie rozpoczniemy nowy sezon rowerowy!

Gośćmi specjalnymi  „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” oraz premiery muzeum 90-lecia Tour de Pologne będą takie gwiazdy sportu, jak Maja Włoszczowska, Jolanda Neff, Czesław Lang, Tomasz Marczyński, Igor Tracz, Bartosz Huzarski, Darek Batek… Ale to jeszcze nie koniec niezwykłej listy mistrzów. Podczas tego wspaniałego weekendu będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt i akcesoria kilkudziesięciu producentów. Na zadaszonej (!) płycie PGE Narodowego przetestujecie setki rowerów i wystartujecie w wyścigach amatorskich. Odbędzie się także oficjalna premiera mobilnego i multimedialnego Muzem 90 lat Tour de Pologne. W BIZNES KLUBIE stadionu PGE Narodowego będzie też można poznać rowerowe destynacje wyjazdowe z Polski, Niemiec, Czech, Austrii i Włoch. A nawet zapisać się na wyścigi kolarskie i MTB oraz triathlon, a także kupić potrzebne na nowy sezon rowery i akcesoria.

Głównym sponsorem Wydarzenia jest Tour de Pologne wraz z marką Carrefour, a partnerami firmy Decathlon i Renault Polska.

Ale co najważniejsze nie zabraknie ekspozycji przedstawicieli najważniejszych śwatowych marek producentów rowerów, takich, jak: Argon 18, B-Twin, BH Bikes, Cinelli, Colnago, Electra, Giant, Kellys, Kross, Legrand, Liv, Loca Bikes, Merida, Monteria, NEOX-design, Over Fly Bike, Rossignol, Specialized, Trek, Wilier, czy producentów akcesoriów, jak chociażby Abus, Brunox, Garmin, Go Pro, czy Poc. Pełna lista wystawców znajduje się w rubryce PROGRAM.

Wszystkich chętnych zapraszamy do startu w pierwszym w historii Narodowym Wyścigu Niepodległości na płycie stadionu, którego dyrektorem jest sam Czesław Lang. Zapisy i regulamin: https://www.rejestracja.langteam.com.pl/


"BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" 2018. Jesli kochasz rower nie może Cię tam zabraknąć. Spotkajmy się na Narodowym!