UWAGA, UWAGA, UWAGA! JAK DOJECHAĆ, JAK WEJŚĆ, JAK KUPIĆ BILET, JAK ODEBRAĆ ZAPROSZENIE WYGRANE W KONKURSIE, JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO TESTÓW ROWEROWYCH i WYŚCIGÓW? PROGRAM, LISTA WYSTAWCÓW. OTO INFORMACJE:

Stadion PGE Narodowy jest położony w samym centrum Warszawy przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie.

Wejście na "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" to brama nr 5 od strony Wisły. Wokół Stadionu rozwiesimy  bannery informacyjne i strzałki kierunkowe. Brama nr 5 znajduje się na poziomie ziemi, więc nie warto wchodzić na koronę i później schodzić na dół.

Wjazd samochodem na parking podziemny, płatny zgodnie z cennikiem PGE Narodowego - również od strony Wisły bramą nr 6.

Parking bezpłatny "PARK&RIDE" znajduje się przy stacji metra STADION.

Parking rowerowy dozorowany, niestrzeżony zorganizujemy za bramą nr 6 od strony Wisły w podziemiach Stadionu.

Kolarze przyjeżdżąjący na wyścigi na rowerach również wjeżdżają bramą nr 6 od strony Wisły i dalej prosto na podziemny parking rowerowy i do biura zawodów. Rejestracja, zasady wyścigów, kategorie wiekowe - wszystkie informacje znajdują się tutaj.

Dojechać można także:

Autobusem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77

Kolejką: Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich

Metrem: Linią M2 do stacji STADION

Wstęp na płytę stadionu, gdzie odbywają się testy, wyścigi i premiera muzeum 90 lat Tour de Pologne jest bezpłatny.

Bilety do strefy expo i spotkań ze sportowcami oraz specjalistami są do nabycia online oraz w kasach przed wejściem na targi w cenie 25 zł normalny i 19 zł ulgowy dla uczniów, studentów i inwalidów. Dzieci do lat 7 pod opieka dorosłych wchodzą bezpłatnie. Wstęp do strefy testów, skoków i wyścigów jest bezpłatny, od strony bramy nr 5, od strony Wisły.

Zaproszenia wygrane w konkursach fb są do odbioru przed wejściem na targi w recepcji AKREDYTACJE, obok kas

Szatnia dla zawodników znajduje się obok parkingu rowerowego w podziemiach stadionu, a szatnia dla odwiedzających znajduje się na pozimie minus 1 strefy VIP stadionu, poniżej wejścia do strefy EXPO.

Strefa testowa znajduje się na zadaszonej płycie boiska stadionu PGE Narodowego. Wejście znajduje się od strony  bramy nr 5 od strony Wisły. Rejestracje do testów odbywają się w strefie testowej, w namiotach poszczególnych producentów. Do każdego testu wymagana jest osobna rejestracja. Obowiązkowy jest również kask. Warto zabrać ze sobą buty SPD, niektóre firmy będą dysponować flotą z pedałami zatrzaskowymi. Wstęp do strefy testowej jest bezpłatny. Ilość jazd testowych jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Lista Wystawców i program spotkań ze sportowcami i specjalistami znajdują się tutaj.

Telefon informacyjny w czasie BIKE EXPO: 797 289 727 oraz 535 833 310. Spotkajmy się na Narodowym!