Szymon Syrzistie – jedna z najbardziej wpływowych postaci na polskiej scenie rowerowej jest współorganizatorem BIKE EXPO 2017 - NARODOWEGO TESTU ROWEROWEGO!

Od 1994 do 2007 roku reprezentował nasz kraj w dziesiątkach zawodów odbywających się w 9 krajach. Kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski, zdobywca tytułu Mistrza Polski w Zjeździe Rowerowym oraz Dual Slalomie. Od 10 lat łączy pasje z pracą organizując jedne z największych festiwali rowerowych w Polsce pod marką Joy Ride.

„Pierwsze organizowane przez nas zawody miały charakter luźnego spotkania grupy znajomych. Po 7 latach przerodziły się w gigantyczną imprezę jaką jest Joy Ride BIKE Festival zdobywający od 2014-go tytuł rowerowego wydarzenia roku. Obecnie na naszych eventach startuje do 2000 osób, a wśród wystawców są wszystkie najpopularniejsze marki.” – mówi Szymon Syrzistie, którego można również spotkać podczas szkoleń MTB Academy, gdzie początkującym i średniozaawansowanym riderom przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie. W 2017 roku oprócz kontynuacji Joy Ride’a i MTB Academy Szymon ruszy wraz z łowcami przygód na bike’ową podróż do Nepalu i Gruzji. Ale wcześniej pomoże w organizacji i uświetni pokazami BIKE EXPO - testowy rowerowy.