UWAGA, UWAGA, UWAGA! JAK DOJECHAĆ, JAK WEJŚĆ, JAK KUPIĆ BILET, JAK ODEBRAĆ ZAPROSZENIE WYGRANE W KONKURSIE, JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO TESTÓW ROWEROWYCH. PROGRAM, LISTA WYSTAWCÓW. OTO INFORMACJE:

Stadion PGE Narodowy jest położony w samym centrum Warszawy przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Wejście na "BIKE EXPO - narodowy test rowerowy" to brama nr 5 od strony Wisły. Wokół Stadionu rozwiesiliśmy 6 bannerów kierunkowych. Brama nr 5 znajduje się na poziomie ziemi, więc nie warto wchodzić na koronę i później schodzić na dół.

Wjazd samochodem:Lista Wystawców na parking płatny podziemny - również od strony Wisły bramą nr 6. Parking bezpłatny "PARK&RIDE" znajduje się przy stacji metra STADION.Dojechać można także:

Autobusem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77

Kolejką: Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich

Metrem: Linią M2 do stacji STADION Rowerem: Niestrzeżony Parking rowerowy znajduje się przed Stadionem od strony Wisły, przed wejściem, czyli bramą nr 5.

Bilety są do nabycia w kasach przed wejściem na targi w cenie 17 zł osoba dorosła, 10 zł osoba do lat 23 i są jednorazowego wejścia. Dzieci do lat 13 pod opieka dorosłych wchodzą bezpłatnie.

Zaproszenia wygrane w konkursach fb są do odbioru przed wejściem na targi w recepcji AKREDYTACJE, obok kas. Konkursy są już zakończone.

Szatnia znajduje się obok kas i jest bezpłatna.

Strefa testowa znajduje się pomiędzy wejściem, a bramą nr 5 od strony Wisły. Rejestracje do testów odbywają się w strefie testowej, w namiotach poszczególnych producentów. To każdego testu wymagana jest osobna rejestracja. Obowiązkowy jest również kask. Warto zabrać ze sobą buty SPD, niektóre firmy będą dysponować flotą z pedałami zatrzaskowymi. Wstęp do strefy testowej jest bezpłatny. Ilość jazd testowych jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Pokazy skoków będą odbywać się w strefie EXPO zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w programie.

Lista Wystawców znajduje się na stronie głównej www.bikeexpo.pl Wystarczy przewinąć w dół.

Program spotkań ze sportowcami i pokazów skoków znajduje się na www. w rubryce program.

Telefon informacyjny w czasie targów: 797 289 727. Spotkajmy się na Narodowym!